Isis Pharma Ruboril Expert S

Kuperozlu hassas ve kuru ciltler için kullanılabilecek olan Ruboril expert s, sürekli kızarıklık yaşayan cilt tipleri içinde uygun bir bakım kremidir. İçeriğinde antioksidan bitkisel ekstreler bulunuyor. Bu da kızarıklığı azaltacak etkiler oluşturmaktadır. Özellikle kılcal damarları güçlendiren krem, nemlendirici etkisi sayesinde de cilt kuruluğuna karşı etkili sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

Ruboril Expert S Ürün içeriği

Hafif rozaseli, telenjiektazi cilt tiplerinde kullanılabilecek bir formüle sahip olan ısis pharma ruboril expert s oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Altın papatya, mimosa tenuiflora ekstresi, glycyrrhetinic asit, tatlı badem yağı, arnica, saloman, selvi gibi güçlü doğal özler içermektedir. Bunların yanında tarçın ekstresi ve barago yağı ve shea butter içerikleri ile de kuru ciltler için tam bir bakım kaynağı olabilmektedir.

Ruboril Expert S Ürün Faydaları

Kızarıklık ve kılcal damar problemlerinde kullanılan krem faydalı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Özellikle kılcal damarlarında çatmalarından dolayı cilt esnek yapısını kaybedebiliyor. İncelen deri kılcal damarlarda çeşitli deformasyonlara neden olabiliyor. Aşırı derecede güneş ışığına maruz kalma durumlarında, cilt hastalıkları, kortizonlu kremler kullanımları ile derin incelmesi söz konusu olabiliyor. Krem hassas ciltler için uzun süreli olarak kullanılabilen bakımlar sağlıyor.

İçeriğindeki antioksidan etkisi oluşturan bitki özleri ile ürün kırmızı lekelerin ve bunun yanında kılcal damarların genişlemesi ile ortaya çıkan deformasyonlarında önüne geçebiliyor. Rozasenin cilt rahatsızlığının ilk aşamalarında cilt aşırı hassas olabiliyor. Ürün bu durumda kuru cilt bulgularını gidererek, kılcal damar görüntülerini hafifletmektedir. Ürünü düzenli kullanarak ciltte oluşan kızarıklıkların önüne geçmek mümkün olacaktır. Cilt üzerindeki kuruluk etkisini gidermekte ve cildin derinlemesine nemlenmesini sağlayarak cilt tarafından çok kolay bir şekilde emilen ürün, cilt üzerinde yağlı bir tabaka oluşturmayacaktır.

Ruboril Expert S Ürün Kullanımı

Herhangi bir tahrişe ve alerjiye neden olmayan formülü ile aşırı hassas ciltlerde kullanılmaktadır. Gün içerisinde iki kez kullanılabilir. Uzun süre tedavi edici bir özelliği sahip olması nedeni ile düzenli ve sürekli kullanımlara da uygun olmaktadır. Güneş karşısında oldukça hassas olan cilt tipleri içinde ekstra bakım ürünleri kullanılabilir. Özellikle hassas ve kuru cilt tipleri için verimli sonuçların alındığı ürün, zengin içeriği ile cilt sorunlarını tedavi edici olarak kullanılabilir.

https://www.dermoeczanem.com/isis-pharma-ruboril-s-krem-30ml

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir