Kategori: “Tedavi Yöntemleri”

Isis Pharma Ruboril Expert S

Kuperozlu hassas ve kuru ciltler için kullanılabilecek olan Ruboril expert s, sürekli kızarıklık yaşayan cilt tipleri içinde uygun bir bakım kremidir. İçeriğinde antioksidan bitkisel ekstreler bulunuyor. Bu da kızarıklığı azaltacak etkiler oluşturmaktadır. Özellikle kılcal damarları güçlendiren krem, nemlendirici etkisi sayesinde de cilt kuruluğuna karşı etkili sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. (daha&helliip;)

Tüp Bebek Yönteminde Mikro Enjeksiyon Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Tıbbi müdahalelerle infertilitenin önüne geçilerek çiftlerin bebek sahibi olmaları sağlanmaktadır. Kadında yumurtlamayla ilgili problemler erkekteyse sağlıklı dölleyebilen sperm kalitesinin olmaması gibi sorunlar bu durumlara yol açabilmektedir. Öte yandan kadının gebe kalmasına engelleyen tüplerinde var olan tıkanıklık durumu gibi nedenler kısırlık olgusu gibi anlaşılabilmektedir. Günümüzde benzer olguların sebep olduğu gebe kalmadaki sorunlar en çok tüp bebek yöntemiyle çözülmektedir. Tüp bebek yönteminde mantık yumurta ve spermin bir araya getirilmesi sürecinden geçer. Mikroenjeksiyonla tüp bebek tedavisi gebeliğin gerçekleşmesinde yüksek başarı getiren yöntemdir. (daha&helliip;)

Jeunesse Ürünleri Nelerdir?

Jeunesse ürünleri geçmişten günümüze kadınların gençleşme isteklerine çare bulacaktır. Bu makalemizde Jeunesse global ürünleri ile ilgili bilmek isteğiniz tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız. Jeunesse global ürünler gençleşme serumları, nemlendirici bakımları, ileri derecede bakım kremi, gece kremi, hücresel temizleyici ve toparlayıcı ve sayamadığımız bir çok ürünü hizmete sunmaktadır. (daha&helliip;)

OKEY PREZERVATİF

Prezervatifler yaklaşık olarak 400 seneden beri kullanılmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından da gebeliği engellemek ve bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için kullanılmakta olan en yaygın yöntemdir. Hiçbir sorun teşkil etmediği içinde sağlık kuruluşlarına danışmadan her kişi rahatlıkla kullanabilir. Yalnızca lateks alerjisi olan kişiler buna göre özel olarak hazırlanan prezervatiflerden seçmelidirler. (daha&helliip;)

KEPEK ŞAMPUANLARI

Kepek oldukça fazla görülen önemli bir sorundur. Kişinin kendine olan güvenini zedeler. Yine kendisini gergin ve sinirli hissetmesine neden olur. Çünkü kepekli saçla dolaşmak çokta hoş görünen bir durum değildir. Kepek bulaşıcı bir hastalık değildir. Kepekli saçlarda ki sorun temizlik değildir. Durum böyle olmasa da dışarıdan bakıldığında kişinin saçları kirli ve bakımsız görünür. Sanki yıkanmamış, temizlenmemiş hissi yaratır. Bu da kişide özgüven eksikliği sorununu oluşturur. Kepeklenmenin tek ciddi seviyesi görüntüde ki beyaz pullar değildir. Bir diğer ciddi durumu da kafa derisinde oluşan kaşıntılardır. (daha&helliip;)

Gebelerde Barotravma Etkisi Belirtileri

Peki, ‘barotravma’ sadece uçak yolculuğunda mı ortaya
çıkar? Op. Dr. Levent Soley bize bunun sadece uçakla
sınırlı olmadığını aynı zamanda süratli otobüs ve tren
yolculukları sırasında da ortaya çıkabileceğini söylüyor.
Yolculuklar dışında dalış, yüksek rakımdan ani iniş gibi irtifa
değişikliklerine sebep olan durumlar da bu rahatsızlığın
oluşumuna etken. Soley’e göre, hele bir de kişide alerji, soğuk
algınlığı, üst solunum yolu enfeksiyonu ve burun rahatsızlığı
gibi hastalıklar varsa yolculuk ve dalış durumlarında onlarda
‘barotravma’nın görülme ihtimali çok daha yüksek. (daha&helliip;)

Yukar k