Carlson Omega-3 Balık Yağı

Omega-3 insan vücudu için değerli bir besin maddesidir. Bu maddenin yeteri kadar alınması, kalbi ve beyin fonksiyonlarını güçlendirerek metabolizmayı daha canlı kılar. Carlson omega-3 balık yağı içeriğinde omega-3 maddesinin bulunduğu bir takviye besin ürünüdür.

Carlson Omega-2 Balık Yağı Ne İçin Kullanılır?

Günlük Omega-3 ihtiyacını karşılamak üzere üretilen bu ürün, özellikle balık yiyemeyenler için tavsiye edilmektedir. Balıkta ciddi oranda bulunan bu yağ asitleri, yeteri kadar alınmadığında vücutta bazı problemlere neden olur. Çabuk yorulma, unutkanlık, halsizlik ve hastalıklara karşı dirençsiz olma gibi sorunları tetikleyen Omega-3 eksikliği, bu ürün ile takviye edilebilir. Carlson tarafından üretilen bu ürün, toksik maddeler taşımayan açık deniz balıklarından üretilmektedir. Omega-3 dışında E vitamini takviyesi de içermektedir. Ürünün kapsülleri tamamen doğal bir madde olan balık jelatini ile üretilmiştir.

 Carlson Omega-3 Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

Kapsüllerin içeriğinde 1000 miligram balık yağı bulunmaktadır. Bu balık yağı miktarı, günlük omega-3 ihtiyacını karşılamak için yeterli bir miktardır. Günde yalnızca bir kapsül alınması yeterlidir. Sabahları kahvaltıdan önce aç karnına veya kahvaltı ile birlikte alınabilir. Bir vitamin desteği olduğundan vücudu canlandırma etkisi vardır. Bu sebeple kapsüllerin genellikle sabah saatlerinde alınması daha etkili bir sonuç verecektir. Gece yatmadan önce alınması tavsiye edilmez.

Carlson Omega-3 Balık Yağı İçin Uyarılar ve Öneriler

Carlson Omega-3 tamamen doğal bir üründür ve bilinen herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Fakat içeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjisi olan kimselerin, kesinlikle kullanmamaları tavsiye edilmektedir. Özellikle deniz ürünlerine karşı alerjisi olan kimseler asla kullanmamalıdır.

Ürünün çocuklardaki omega-3 eksikliğinde kullanılması için herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat bu kullanımdan önce çocuk doktoruna danışılması önerilmektedir. Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği sürece günde yalnızca 1 kapsül alınmalıdır. Carlson Omega 3 Balık Yağı ürününün hamilelikte ve emzirme döneminde kullanımı için bir uzman doktora danışılmalıdır. Ürün, son kullanma tarihine kadar orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında saklanmalıdır. Direk olarak üzerine güneş ışığı vurması ve ısıya maruz bırakılması olumsuz sonuçlar doğurabilir. Çocukların ve bebeklerin ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

https://www.dermoeczanem.com/carlson-omega-3-1000-mg-fish-oil-balik-yagi-50-kapsul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir